Krkonoše
VybaveníCeníkGalerieKontakt

RECEPCE


Camping Jiskra se nachází v centru západních Krkonoš ve známém lyžařském a sklářském středisku Harrachov

Camping Jiskra je ideálním výchozím bodem pro výlety na hřebeny Krkonoš i jizerských hor. Harrachov nabízí svým návštěvníkům mnoho dalších aktivit. Velice zajímavá je návštěva muzea lyžování, hornického muzea i muzea skla a místní sklárny s třísetletou tradicí, proslulou výrobou kvalitního skla. Turisticky atraktivní je vodopád Mumlavy i jízda sedačkovou lanovkou podél můstku pro lety na lyžích na Čertovu horu (1020mnm). Milovníci golfu si mohou zahrát na nejvýše položeném hřišti v ČR. V harrachově můžete navštívit více jak 60 restaurací, několik pizzerií, 5 diskoték, dále jsou zde 2 minigolfy, bowling, koupaliště, tenisové kurty, dětské hřiště a vše, co k modernímu turistickému středisku patří.

Přímo naproti campingu je nový supermarket NORMA.

Díky celoročnímu provozu je Camping Jiskra vhodným místem jak pro milovníky letní turistiky, tak pro vyznavače zimních sportů. V nejbližším okolí je dostatek lanovek i vleků stejně jako desítky kilometrů běžeckých tratí.

Dále nabízíme ubytování v pensionu Eliška www.pensioneliska.wgz.cz
s kompletně vybavenými pokoji, který se nachází přímo v centru Harrachova.karavan parkoviště stan ohniště telefon e. přípojka voda  

Mobil: 603 470 113
Tel/Fax: 481/529536
481/529787, 481/529332
e-mail: camping@harrachov.cz

informace pes WC lůžko směnárna beer koupaliště

 

2005 Camping Harrachov DH All rights reserved. Všechna práva vyhrazena.